Energia dla firmy

Nieważne, czy prowadzisz wielką firmę, czy jednoosobową działalność - dobre zarządzanie energią to podstawa sukcesu. Poznaj najnowszą ofertę PGE dla firm

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dbamy o to, aby pod Twoim dachem nigdy nie zabrakło dobrej energii. Poznaj najnowszą ofertę PGE dla gospodarstw domowych.

Energia korzyści

Dobra energia napędza Twój biznes i czyni go konkurencyjnym. Dbaj o nią wspólnie z liderem rynku energetycznego i wyjdź na plus dzięki niskim rachunkom za prąd przez cały rok.

W ramach oferty ENERGIA KORZYŚCI proponujemy atrakcyjne stawki cenowe za energię elektryczną z gwarancją ich niezmienności do 30.06.2021 roku. Pozostań z nami i korzystaj z pewnych, stabilnych dostaw energii od największej grupy energetycznej w Polsce. Planuj koszty bez ryzyka nieprzewidzianych wzrostów czy wahań ceny.

Co zyskujesz w ramach oferty?

  • Niższe rachunki za prąd w firmie bez ryzyka wzrostu nawet do 30.06.2021 roku i oszczędność kosztów w jednym z najważniejszych obszarów biznesowych.
  • Atrakcyjną stawkę cenową zależną od wolumenu zużycia energii elektrycznej z możliwością zaplanowania firmowych wydatków.
  • Kompleksową obsługę poprzez najnowocześniejsze kanały – szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  • Współpracę z liderem rynku energetycznego w Polsce, który gwarantuje stabilne warunki współpracy, pewne dostawy oraz wysokie standardy obsługi.

Oferta obowiązuje od 01.01.2019 do 31.03.2019.
Oferta jest limitowana i może zostać wycofana ze sprzedaży we wcześniejszym terminie.

Regulaminy:
Regulamin oferty Energia korzyści

00
00

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy

  • +48
  • Rozwiń

    Zwiń

Dziękujemy za wysłanie formularza

OK